A A A

Oslavy na ZŠ Morávkova

V pátek 17. května vládla na ZŠ Morávkova slavnostní nálada. S motem „I když je nám 60, umíme si stále hrát" jsme si připomněli výročí založení školy. Fotogalerie zde

Číst dál...

Legiovlak jako zdroj poznání

Minulý týden přijel na vyškovské vlakové nádraží Legiovlak. Tuto ojedinělou příležitost k seznámení se podrobněji s naší historií jsme si nemohli nechat ujít.

Číst dál...

Budoucím žákům 6. tříd nabízí ZŠ Morávkova rozšířenou výuku informatiky

V souladu s dnešním vývojem informačních technologií naše ZŠ od příštího školního roku zavádí v 6. ročníku třídu s rozšířenou výukou informatiky.

Číst dál...

Návštěva u včelek

Velmi pěkné zakončení mimočítankové četby Medové příběhy si zvolily děti z druhé třídy, které se šly podívat na včelky do hanáckého statku. Fotogalerie zde

Číst dál...

Zazpívej, slavíčku

V pátek 26. dubna reprezentovali žáci naši školu v okrskovém kole pěvecké soutěže Zazpívej, slavíčku. O umístění na předních pozicích usilovalo téměř padesát soutěžících.

Číst dál...

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde