A A A

Vystoupení ve stacionáři

Žáci 1. A si přichystali pro babičky a dědečky trávící čas ve stacionáři v Dědicích malé vystoupení. S příchodem jara se všichni radují, děti si hrají a rozpočítávají, zvířátka na farmě vesele dovádějí. Že i u nás ve škole je veselo, předvedly děti tanečním vystoupením.

 

„Přišlo jaro se sluníčkem,

zem otvírá zlatým klíčkem,

všechno se raduje,

zpívá a tancuje,

jaro vítá."

Mgr. Eliška Hájková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde