A A A

Anglický prázdninový týden s rodilým mluvčím

V týdnu od 18. do 22. 8. 2014 pořádá naše škola týdenní intenzivní 30-ti hodinový kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Každý den budou žáci s rodilým mluvčím trávit 6 hodin, kde si zdokonalí svoji angličtinu a odbourají strach z mluvení v anglickém jazyce.

 

Kurz nebude probíhat formou výuky, ale ve formě her a různých aktivit. Při hezkém počasí může část kurzu probíhat venku na školním pozemku.

Absolvent toho 30-ti hodinového intenzivní kurz v anglickém jazyce získá certifikát.

Během kurzu je možné zakoupit obědy a svačiny ve školní jídelně. Ceny zůstávají jako během školního roku.

Cena kurzu: 1 400 Kč za studenta.

Pokud se nenaplní kapacita kurzu žáky naší školy do 16. 6. 2014, poskytneme zbylá místa studentům z jiných škol.

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde