A A A

Krajské vítězství v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Gratulujeme našim žákům k vítězství v krajském kole a postupu do kola republikového v Dopravní soutěži mladých cyklistů! O tento úspěch se zasloužili žáci 6. ročníku ve složení Markéta Gregorová, Pavla Urbášková, Tomáš Skácel a Lukáš Pernica. Markéta dokonce zvítězila i v kategorii jednotlivkyň a to s drtivým náskokem. Za zmínku stojí i výborné druhé místo Tomáše. Fotogalerie zde

Děkujeme za krásné výkony a přejeme do republikového finále ve Frenštátu pod Radhoštěm hodně úspěchů.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde