A A A

Hyundai - fyzikální exkurze

V pátek 23. 5. 2014 se žáci osmého a devátého ročníku jeli podívat do nejmodernější automobilky v Evropě. Nachází se v Nošovicích nedaleko Ostravy. Fotogalerie zde
Byla to dlouhá cesta, ale stála zato. Na začátku nám pustili krátký film o této společnosti. Potom jsme si nasadili sluchátka, ochranné brýle, vestu a postupně jsme projeli vláčkem lisovnu, svařovnu, lakovnu, montáž a převodovkárnu. V tomto pořadí se vyrábí i auta. Bylo velice zajímavé vidět, jak takové auto vznikne. Myslím, že je to nezapomenutelný zážitek. Pokud máte možnost se tam zajet podívat, tak určitě jeďte.

 

Hana Trávníčková, 8. třída

 

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde