A A A

Krajské kolo Soutěže mladých zdravotníků

Jelikož hlídka mladých zdravotníků z 2. stupně naší školy ve složení Hana Trávníčková, Jana Křehlíková, Lucie Chomoucká, Natálie Horáková, Kamil Gryc a Václav Hušek zvítězila v okresním kole zdravotní soutěže,... Fotogalerie zde

...jeli jsme své znalosti a dovednosti předvést na krajské kolo, které se konalo 6. 6. ve Znojmě.

Získali jsme další zkušenosti a snažili jsme se o co nejlepší výsledky. Nakonec jsme skončili s bramborovou medailí na 4. místě z celkových jedenácti družstev. Myslím, že výsledek není špatný a příští rok ho můžeme ještě vylepšit. Každopádně jsme rádi, že dokážeme ošetřit zranění a třeba i zachránit lidský život.

Za přípravu děkujeme panu učiteli Mgr. Tomáši Černíkovi a paní Danuši Adamcové, ředitelce OS ČČK Vyškov.

Lucie Chomoucká, 8. třída

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde