A A A

LYŽÁK 2013

 V týdnu od 3.3. do 8.3.2013 se naše škola zúčastnila lyžařského výcviku v Karlově pod Pradědem. Ubytováni jsme byli v chatě Edison, která byla vybavena dokonce i saunou.

 

Tento rok byli žáci rozděleni nejen do lyžařského, ale i snowboardového družstva, které vedla p.uč. Hušková. Většinu času jsme trávili na sjezdovce Roháč, ale užili jsme si i sjezdovku Čerťák, kde byla nová sedačková lanovka.

Ve středu jsme navštívili nádherné místo – Karlovu Studánku, kde byly natočeny některé scény filmu „S tebou mě baví svět“.

Poslední den si každý vyzkoušel své dovednosti ve slalomu a večer byli vítězové odměněni.

Myslím, že si všichni lyžařský kurz užili a budeme se na něj opět těšit příští rok!

Karolína Kašpárková, Adriana Latochová, žákyně 8. třídy

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde