A A A

Dopravní soutěž-postup do krajského kola-Gratulujeme!

Okresní kolo dopravní soutěže Besip se konalo 14. 5. 2013 za velmi pěkného počasí na dopravním hřišti ve Vyškově. Jako loňští vítězové a zároveň druzí nejlepší v Jihomoravském kraji jsme samozřejmě mířili i letos na místa nejvyšší.   Foto zde

 

V mladší kategorii šlo od začátku vše hladce a postup jsme po celou dobu měli ve svých rukou. Ovšem v kategorii starší se nám nepovedla zcela dle představ první disciplína - jízda zručnosti, a tak jsme začali být lehce nervózní. Naštěstí vše dopadlo, jak mělo, a 1. místo nám neuteklo ani v druhé kategorii! Co víc, dokonce i naše další družstva nám kryla záda na 2. místech v obou kategoriích.

Nejlepším jednotlivcem se stal Rosťa Pernica ze 7. třídy, který jediný ze 70 závodníků nezískal ani jeden trestný bod!

Na tomto úspěchu družstev se podíleli Rosťa Pernica, Vašek Hušek, Jan Karabina, Hana Trávníčková, Natálie Horáková, Gabriel Škápík, Nikola Tunová a Nela Zehnalová ze 7. třídy.

V kategorii I. Lukáš Orálek, Tomáš Chomoucký, Sára Ahmadová, Míša Gregorová, Michal Střeštík, Vojta Zlatník, Lucie Hutníková a Lucie Záhoříková z 6. tříd.

Všem zúčastněným blahopřejeme ke skvělým výkonům, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde