A A A

POHÁR ROZHLASU 2013

Vynikajícími výsledky pro naši školu skončilo letošní okresní kolo v atletické soutěži Pohár rozhlasu. Sedm žáků v kategorii mladší hoši svými výbornými výkony získalo v těžké konkurenci jedenácti škol okresu krásné 3. místo.

Výsledky, které potěší: hod kriketovým míčkem 1. místo Adam Forró

                                                                              2. místo Petr Hajzer

                                      běh 1 000m                     2. místo Filip Zeman

                                                                              3. místo Adam Popovič

Vítězům gratulujeme a přejeme další skvělé výsledky!

Mgr. Želmíra Miklicová        

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde