A A A

1.B u oveček

Ve čtvrtek 18. 5. 2017 navštívila 1. B společně s paní učitelkou rodinu Hrdových ve Lhotě. Ti už tři roky chovají kamerunské ovečky. Fotogalerie zde Nejprve se všichni přesunuli na pastvinu k ovcím, kde si poslechli informace o jejich chovu, krmili je a statečnější si je i pohladili. Všechny děti získaly titul malého chovatele ovcí, perníkovou ovečku a nějakou tu malou drobnost.

Klára Hrdová, 5. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde