A A A

Okresní kolo v přehazované

V úterý 23. 5. 2017 se na našem hřišti uskutečnil okresní přebor družstev v přehazované. Krásné počasí přivítalo 5 družstev dívek a 7 družstev chlapců z vyškovských škol a okolí. Fotogalerie zde

V 9.00 započaly boje na třech kurtech systémem každý s každým. Naše družstvo dívek a dvě družstva hochů statečně bojovaly o každý bod. Bohužel se vyskytly i nějaké chybičky ve výkonu našich reprezentantů, které poznamenaly snahu o celkové vítězství. To nám sice uniklo, ale bronzové medaile jsou také pěkným oceněním výkonů smíšeného družstva dívek a chlapců z pátého ročníku. Příslibem do příštího roku jsou hoši ze čtvrtých tříd, kteří potrápili starší a větší protihráče a dokázali třikrát remizovat. Všem našim reprezentantkám i reprezentantům patří za předvedené výkony veliký dík. Ten patří i klukům z devítky, kteří turnaj technicky velmi dobře zajistili a sklízeli obdiv dospělých účastníků.

Mgr. Radoslav Večeřa

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde