A A A

Žáci předvedli angličtinu i recitační nadání

Rytmické básničky s krásnou výslovností a intonací přednesli žáci, kteří se zúčastnili druhého ročníku anglické recitační soutěže. Fotogalerie zde Akce se uskutečnila na naší škole poslední květnový den.

Soutěžilo se ve třech kategoriích: 3. - 4. třída, 5. - 6. třída a 7. - 9. třída.

Nejpočetnější skupinu tvořili třeťáci a čtvrťáci. Všichni byli velice šikovní a porota neměla jednoduché rozhodování. Nicméně první místo obsadil Ondra Holub ze 4. B a druhé Terezka Pospíšilová ze 3. A.

Ve druhé kategorii zvítězila Klárka Hrdová z 5. A a na druhém místě skončil Vláďa Klement ze 6. A.

Ve třetí kategorii první místo vybojoval Pavel Křížek a druhé Ondra Viktorin, oba z 8. třídy.

Děkujeme všem soutěžícím za jejich odvahu a nasazení.

Mgr. Lenka Gillíková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde