A A A

Přeborník kraje je ze ZŠ Morávkova

Červnové pondělní sluníčko bylo svědkem vynikajících výkonů našeho borce Tomáše Skácela v krajském kole OVOVu (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Fotogalerie zde Zvítězil výkony: 60m – 7,46 s, skok daleký – 583 cm, hod míčkem – 65,5 m, sedy – lehy – 102, shyby – 92, běh 1 km – 3:24 min. V září na republikovém finále mu budeme fandit opět v Brně. Velká gratulace!

Mgr. Želmíra Miklicová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde