A A A

Policie ve školní družině

Prázdniny se nezadržitelně blíží, je tedy na místě připomenout dětem pravidla silničního provozu a bezpečnosti. Fotogalerie zde Ve čtvrtek 15. 6. proto zavítala do školní družiny tisková mluvčí PČR se svými kolegy. Zajímanou formou děti seznámila s tím, jak si mají chránit své věci, jak reagovat v případě nějakého násilí, jak se bezpečně pohybovat na vozovce. Každý z žáků dostal na památku policejní omalovánky. Na školní zahradě si poté mohli prohlédnout policejní výstroj i výzbroj. Počasí nám přálo, a tak jsme všichni prožili krásné odpoledne.

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde