A A A

Soutěž školních časopisů

Dne 19. 6. se vybraní redaktoři školního časopisu Moravánek zúčastnili vyhlášení soutěže „Školní časopis roku". Organizátoři pro nás připravili úkoly v terénu, bylo tedy třeba vyrazit do ulic a vyzkoušet si redaktorskou činnost na vlastní kůži.

Po plnění úkolů jsme se konečně dočkali vyhlášení. Moravánek byl přihlášen do kategorie žáků I. a II. stupně za Jihomoravský kraj. K naší obrovské radosti získal Moravánek úžasné 1. místo a tím si vysloužil postup do celorepublikového kola!

Děkujeme všem redaktorům, kteří do Moravánku přispěli. Velké díky patří paní učitelce Křeháčkové a Rejzkové. Doufáme, že příští rok budeme stejně úspěšní.

Nela Maženská, 6. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde