A A A

Hurá do školy

Hurá do školy! Tohle problesklo hlavou snad každému prvňáčkovi, který přišel poprvé usednout do školní lavice. Fotogalerie zde
Plni očekávání a nadšení k nám v pondělí ráno zavítali budoucí žáci 1. A a 1. B v doprovodu svých rodičů. S aktovkou na zádech zamířili poprvé do školy, kde na ně čekali naši deváťáci. Ti jim pomohli překonat strach a obavy z prvního dne, který společně zažehnali zazvoněním na kouzelný zlatý zvonek a poté se rozešli do svých tříd. Zde se seznámili s paní učitelkou a ostatními spolužáky. Společnými silami zvládli prvňáčci svůj velký den a plni zážitků a očekávání se rozutekli do svých domovů, kde svůj den D pořádně oslavili.

Mgr. Lucie Pospíšilová

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde