A A A

Ke koníčkům do Boškůvek

Kdo by si pomyslel, jaké bude počasí 18. září 2017? Hlásili déšť, ale malým prvňáčkům z 1. B to vyšlo. Ještě aby ne! Vždyť je čekalo náročné cestování autobusem s několikerým přesedáním až na ranč v Boškůvkách. Fotogalerie zde

Tam nás čekala paní Jarmila Režná. Přivítala nás, řekla důležité informace o koních, provedla stájemi a závěrem vodila koně, kteří nás za odměnu povozili v obrovské kryté jízdárně.

Velké poděkování patří všem od koníčků a také maminkám, které pomohly při této velmi zdařilé akci.

Mgr. Kateřina Gibalová

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde