A A A

Předání cen za výtvarnou soutěž „Příroda Austrálie“

Na Hanáckém statku ve vyškovském zooparku se 23. září konala Podzimní póť. Zde se předávaly ceny za výtvarnou soutěž na téma „Příroda Austrálie". Fotogalerie zde Naše škola se soutěže také zúčastnila a někteří žáci uspěli. V jednotlivcích se na 3. místě umístila Valérie Zabloudilová, v kolektivech ve dvou kategoriích vyhrála třída 6. A s koalou a také 8. B s emu od Viktorie Škápíkové, Renáty Měskové, Simony Měskové, Lucie Provazové, Adély Čtvrtníčkové. Na vyhlášení výsledků přijela i paní učitelka Křeháčková, pod jejímž vedením práce vznikaly. Po předání cen jsme se zapojili do aktivit Podzimní póti, např. si zkusili, kolik práce dá vyrobit mošt a za odměnu jsme ho ochutnali.

Jirka Kopřiva, 6. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde