A A A

Křest knížky pro prvňáčky

V pondělí 2. října čekal prvňáčky den netradičně strávený v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, kde v dopoledních hodinách proběhl křest knížky pro prvňáčky PĚKNĚ PODLE ABECEDY od Zdeňka Železného, kterému mluva v rýmech není cizí. Fotogalerie zde

Redaktorka nakladatelství EDIKA Rita Vémolová společně s autorem Zdeňkem Železným dětem představila novou knížku pro prvňáčky. Ta hned na první pohled zaujme nejen nádhernými ilustracemi Karla Krabata, ale oslní především zdařilými rýmy.

Nemohl jsem malým dětem psát písmenka letem světem. Uspořádal jsem je tedy PĚKNĚ PODLE ABECEDY.

Autoru Zdeňku Železnému a jeho nové knížce přejeme hodně zvídavých čtenářů.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde