A A A

Drakiáda ve školní družině

„Draku, ty jsi vážně drak?...Hudry, hudry, je to tak!" Tak těmito verši začal další ročník Drakiády dětí školní družiny při ZŠ Vyškov, Morávkova. Fotogalerie zde
Po krátkém kulturním pásmu se děti v doprovodu svých rodičů rozběhly na hřiště, aby vyzkoušely, jak vysoko jejich drak vzlétne do oblak. Počasí nám přálo, a proto si všichni zúčastnění mohli dopřát pohodu při společném opékání špekáčků. Úsměv ve tvářích dětí i jejich rodičů byl tou nejkrásnější tečkou za celým dnem.

 

Vlaďka Julínková, vedoucí školní družiny

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde