A A A

Okresní kolo - přespolní běh

Za pochmurného počasí se 3. 10. 2017 na atletickém stadionu ve Vyškově uskutečnil závod v přespolním běhu. Fotogalerie zde Postupně se počasí ještě zhoršovalo, začalo pršet. I přesto jsme nedopadli nejhůř. Mladší chlapci obsadili jako tým 8. místo (David Král, Adam Kříž, Adam Kuchtíček a Ondřej Bayer) a starší chlapci dokonce 4. místo (Martin Vilím, Daniel Ševčík, Lukáš Viktorin, Jakub Silnica).

David Král, 7. B

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde