A A A

Pasování na čtenáře

Ve středu 11. 10. 2017 byly slavnostně pasovány na čtenáře děti z 2. A a 2. B ze ZŠ Morávkova. Pohádkovou atmosféru navodila královna Lenka a k tajemnosti přispěl i rytíř ze Svojanova, kterého děti přivolaly kouzelným zvonečkem. Fotogalerie zde
Každý dostal od královny malý text s hádankou. Jeho přečtením před rytířem a obecenstvem děti ukázaly své čtenářské umění. Za to byly položením meče na rameno pasovány na čtenáře.  Všichni ve zkoušce obstáli a těšili se z certifikátu a možnosti od dnešního dne navštěvovat knihovnu a být řádnými čtenáři. Jako sladkou tečku na konci tohoto dne děti dostaly malý dortíček se svým písmenkem a lentilkou uprostřed. Byl to krásně prožitý den. Žáci a třídní učitelky 2. ročníků.

 

Mgr. Daniela Krištofová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde