A A A

Domácí zvířata na statku

Dne 11. října 2017 jsme navštívili Zoo park ve Vyškově. Před vstupem čekal oslík, který nás přivítal nevídanou radostí. Fotogalerie zde Zdravil nás, dováděl, běhal sem a tam, vykopával zadní nohy a stavěl se na přední. Protože byl krásný podzimní den, všechna zvířátka trávila čas venku. Děti si mohly pohladit a nakrmit ovečky, kozy, koníky, prasata, králíky, kačeny a další domácí zvířata. Děkujeme paní Vymazalové za umožnění dětem dostat se ke zvířátkům tak blízko a za poutavé povídání o nich. Byl to krásně prožitý den.

žáci 1. A, tř. uč. Eliška Hájková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde