A A A

OSLAVA DNE EVROPSKÝCH JAZYKŮ

Každý rok se žáci naší školy zapojují do oslav Dne evropských jazyků. Letos bylo jejich úkolem vytvořit napínavý příběh v anglickém jazyce s tematikou strašidel. Soutěžili  jednotlivci i třídy. Svůj literární výtvor mohli doplnit strašidlem vyrobeným z papíru, dřeva či jiných přírodnin. Žáci využili této možnosti, a tak nejčastěji dlabali dýni, nebo vytvářeli strašidla papírová. Sešla se celá řada výkresů, plakátů a postaviček. Nakonec porota vybrala nejlepší a všechny výrobky vytvořily tu správnou atmosféru k blížícímu se svátku Halloween u vchodu do školy. Vítězkou v kategorii jednotlivců se stala Klára Hrdová a za třídy zvítězila 4. B. Blahopřeji.

Mgr. Kamila Rejzková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde