A A A

Družina žije hudbou

„Hudební abeceda" je název hudebně-vzdělávacího pořadu, který měli možnost navštívit žáci školní družiny. Fotogalerie zde Ve čtvrtek 19. října se tak tělocvičnou nesly tóny známých a oblíbených dětských písní v podání Marka Soldána z Plumlova. Prozpěvování, tanec a potlesk byly důkazem spokojenosti všech přítomných malých posluchačů.

Vlaďka Julínková, vedoucí ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde