A A A

Kdo se bojí, nesmí do školy

Tak toto pravidlo platilo v úterý 31. října na naší škole. Svátek Halloween se stává u dnešní mládeže stále populárnější.

Téma tohoto svátku bylo zařazeno nejen do výuky anglického jazyka, ale promítlo se i do celoškolní soutěže. K Halloweenu patří strašidla, tajemství, záhady a tajné zprávy. Ty byly žákům ukryty i v tento den. Zapojili se žáci 1. i 2. stupně a soutěžit mohli jako třídy, skupiny či jednotlivci. Nejrychlejší hledači skrytých zpráv, říkanek a tajemství byli oceněni sladkou halloweenskou pizzou či anglickou knihou. Všem vítězům gratuluji a děkuji za účast.

Mgr. Kamila Rejzková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde