A A A

Cesta do pravěku

Ve středu 25. 10. 2017 se třída 6. B vydala do vyškovského muzea na výstavu o pravěku. Fotogalerie zde

Děti si vyzkoušely, jak lidé dříve tkali, jak drtili mouku, jak se dělala díra do kamene. Někteří si dokonce mohli vyzkoušet i pravěký oblek. Utkali jsme si náramky, udělali si ostré pěstní klíny a namleli mouku skoro na celý chleba.

Pořad se nám moc líbil a těšíme se na další.

Tereza Vymazalová, 6. B

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde