A A A

Podzimní slavnost víl a skřítků

Jak se z prvňáčka stane skřítek, nebo víla? Jednoduše. Nejprve se objeví čaroděj ČERNOVOUS a začaruje pohádky a pohádkový les. Fotogalerie zde Ještě že tu jsou děti, které svou snahou, pílí a vytrvalostí společně s OBREM plní těžké úkoly: naučí se prvních 5 písmen - O, S, B, U, A - ochutnávají je, prožívají, ohmatávají, počítají do pěti, naučí se vílí i skřítkovské písničky a také společný taneček.

Za splněné úkoly jsou odměňováni od OBRA, který jim nosí zasloužené odměny. Z dětí se za dva měsíce tvrdé práce stávají víly a skřítkové, kteří upoutávají nejen svými dovednostmi, ale i vzhledem: dívky oblékají sukýnky šité z rosy, do vlásků si vplétají věnečky z voňavého kvítí, chlapci kromě oblečení pro skřítky získávají také lucerničku k prozkoumání tajných jeskyní.

To vše mohli zhlédnout diváci na podzimní slavnosti víl a skřítků ve třídě 1. B na ZŠ Morávkova ve Vyškově. Přejme dětem ještě hodně sil na jejich nelehké cestě za záchranou světa pohádek!

Za všechny víla Voděnka

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde