A A A

Andělská pošta ze ZŠ Morávkova

SFUMATO, splývavé čtení, přivedlo prvňáčky ze ZŠ Morávkova ke skvělému nápadu. Fotogalerie zde Nejprve si děti zašly na zdravotní prohlídku k MUDr. Aničce Ananasové, při které s vyplazeným jazykem volaly ÁÁÁ, po prohlídce si pochutnaly na sladkém ANANASU a nakonec se proměnily v ANDÍLKY. Ti přiletěli s nepotřebnými hračkami, které andělská pošta doručí na dětské oddělení do nemocnice ve Vyškově.

Andílci přejí pěkné chvilky s hračkami. Snad pomohou zahnat bolístky a čas strávený bez maminek.

Andílci ze ZŠ Vyškov, Morávkova

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde