A A A

ADVENTNÍ SETKÁNÍ U STROMEČKU

Milí rodiče, děkujeme za vaši účast na akci Adventní setkání u stromečku. Pomohli jste nám navodit příjemnou předvánoční atmosféru a zpestřili jste náš stůl s občerstvením skvělými dobrotami z vlastní kuchyně. Fotogalerie zde Velice si vážíme vaší podpory žáků při vystoupení a pomoci při organizaci. Přijďte se ve volném čase potěšit s rodinou z pohledu na krásné vánoční stromečky, které si jednotlivé třídy nazdobily a rovněž ze společného zářícího stromu u vchodu do školy.

Těšíme se na další společné neformální setkání s netradičními prožitky v prostředí školy i mimo ni.

Zaměstnanci školy

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde