A A A

Mikulášská nadílka

Mikuláš byl vysoký a milý, andělé nádherní, čerti zase srandovní, ale i strašidelní. Ze začátku jsme se báli. Fotogalerie zde
Zazpívali jsme písničku Rolničky a za to dostali sušenky. Ti, kteří zlobili, se museli před peklem vykoupit přednesem básničky. Také nám čerti a andělé pomalovali obličeje, to podle toho, jak jsme byli celý rok hodní. Tomáše dokonce strčili do pytle!!! Ale nakonec stejně všichni dostali mandarinku a fit tyčinku od Mikuláše a od paní učitelky čokoládová lízátka. Bylo to moc super.

 

Třída 5. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde