A A A

Družinové tvoření

Žáci, kteří navštěvují v rámci pobytu v družině kroužek tvoření, dokazují, jak snadno se dá vykouzlit malý dáreček. Fotogalerie zde Stačí k tomu dobrý nápad, chvilka soustředění, šikovné ruce a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Každou středu se tak rozrůstá sbírka dětských výtvorů, které potěší nejenom děti, ale snad i jejich rodiče.

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde