A A A

Konverzace v anglickém jazyce

Pro žáky 6. a 7. tříd se 5. ledna 2018 konalo školní kolo soutěže Konverzace v anglickém jazyce. Soutěž se skládá ze dvou částí - poslech anglického textu a jeho porozumění a plynulý slovní projev v anglickém jazyce na dvě témata, která si soutěžící vylosovali. Výkony žáků hodnotila vyučující anglického jazyka Kamila Rejzková. Vítězkou se stala a do okresního kola postupuje Klára Hrdová z 6. A.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde