A A A

Olympiáda v českém jazyce

Pro zájemce o český jazyk z 8. a 9. tříd se každoročně koná školní kolo Olympiády v českém jazyce. Letos se do řešení jazykových úkolů a do napsání slohové práce na téma „Stalo se to minulý týden" pustilo 18 žáků. 1. místo získal Adam Krejčí, 2. Adam Kozůbek (oba z 9. třídy) a 3. místo obsadila Kateřina Formánková z 8. A. Všem děkuji za účast a oběma Adamům přeji hodně úspěchů v okresním kole.

 

Mgr. Helena Balková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde