A A A

Slabikářové slavnosti v 1. A

V pátek 26. 1. jsme strávili celý den s našimi prvňáčky. Dopolední výuka probíhala formou pohádkových her. Děti jsme zkoušeli ze znalosti písmenek, ze čtení a ze skládání slov. Fotogalerie zde Dovedly dobře naslouchat, ale i vyprávět pohádky podle obrázkové osnovy. Na slavnostní předávání slabikářů přišel i pan ředitel a pan zástupce. Dětem popřáli hodně štěstí do dalšího učení. Celý den jsme si s prvňáčky užili a jsme rádi, že jsme to mohli být právě my, kdo jim slabikáře předal. Adam Kozůbek a Michal Nedoma – žáci 9. ročníku.

A jak se tento den vydařil a jakou radost měly děti ze své první knížky, můžete vidět na fotkách.

Mgr. Eliška Hájková.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde