A A A

Dětský karneval

„Leden je měsíc plný ledu, únor zavolá skřivánka." Tak těmito slovy začíná jedna krásná píseň o měsících v roce. Únor nejenže zavolá skřivánka, ale také svolal všechny děti školní družiny ZŠ Morávkova, aby se převlékly do karnevalových masek a společně si s paními vychovatelkami zpříjemnily jedno  mrazivé odpoledne ve školní družině. Fotogalerie zde

 

A tak se průvod plný princezen, pirátů, čertíků, indiánů vydal na promenádu po škole. Nechyběl ani malý hudebník s vlastnoručně vyrobenou basou nebo třeba Karkulka, která si do košíčku přibalila různé dobroty a těmi potěšila své kamarády.

Všichni si společně v tělocvičně zatancovali, zasoutěžili, ale hlavně vytvořili příjemnou atmosféru.

Vlaďka Julínková, vedoucí ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde