A A A

Odpoledne plné poezie

Zástupci jednotlivých tříd se utkali ve školním kole recitační soutěže. Hudebnou zaznělo mnoho hezkých básniček. Mezi prvňáčky zvítězil Jan Raška z 1. B, v kategorii druhých a třetích tříd Izabela Janúšková ze 3. B, v kategorii čtvrtých a pátých tříd Ondřej Holub z 5. B. Na druhém stupni zvítězila Karolína Skoupá z 6. B.

Mgr. Helena Balková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde