A A A

Lyžařský výcvikový kurz

Zpočátku u některých na sjezdovce obavy a nejistota s prkýnky na nohou. S ubíhajícími dny všichni umíme vyjet na vleku nebo sedačkové lanovce „bez ztráty desítky", bezpečně svištíme po sjezdovce, jedeme slalomový závod. Fotogalerie zde

Na chatě si užíváme srandu při společných hrách a na diskotéce, pochutnáváme si na dobrém jídle. Vůbec se nám nechce domů...

Mgr. Lenka Hušková

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde