A A A

Pochybné suvenýry aneb Zločiny v divočině

Žáci 7. B se v pátek 16. 3. zúčastnili výukového programu v zoo Pochybné suvenýry aneb Zločiny v divočině. V programu si prostřednictvím aktivizačních metod zopakovali učivo přírodopisu a zeměpisu. Fotogalerie zde

Vyzkoušeli si role obchodníků s ohroženými zvířaty, překupníků a turistů. Společně hledali možnosti, kterými by přispěli k zachování ohrožených druhů zvířat. Zamýšleli se nad problematikou životního prostředí v globálních souvislostech. 

Mgr. Helena Nedělová

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde