A A A

Za hranice komfortu - „Do Mongolska stopem!“

O dobrodružství ze své výpravy nám přijel povídat Ondřej Šperka. A nejen o cestování. My, žáci sedmých až devátých ročníků, jsme se na začátku museli pohroužit do sebe a uvědomit si, jaké výzvy v sobě máme, Fotogalerie zde

co od života očekáváme a jestli jsme spokojeni se svým životem. Každého z nás baví a naplňuje něco jiného, ale shodli jsme se, že prožíváme stejné pocity – pocity štěstí a svobody, když uděláme další krok kupředu v tom, co nás baví. A Ondru baví cestovat. Jeho další krok k této vnitřní svobodě bylo stopovat až do daleké Asie, do Mongolska. Ale jak to tak bývá, i na této cestě přišla spousta nečekaných náhod a překvapení. Díky lidem, které potkal, má na tuto výpravu jen dobré vzpomínky.

Děkujeme ti, Ondro, tvé vyprávění nás neskutečně nabilo pozitivní energií a obrovským životním optimismem!

Mgr. Jana Ondroušková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde