A A A

Divadlo ve školní družině

Za dětmi do školní družiny opět zavítali herci z Hradce Králové. Tentokrát s představením „ Pohádky ze statku". Fotogalerie zde

Rozzářené tváře dětí, úsměv na rtech a bouřlivý potlesk byly tou nejlepší tečkou jednoho středečního odpoledne.

Vlaďka Julínková ŠD

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde