A A A

Tančíme zumbu

V úterý 3. dubna přišla do školy naučit děti z 1. A tanec zumbu maminka, paní Zuzana Králíková. My, žáci 3. A, jsme byli také pozvaní. S radostí jsme se přidali. Fotogalerie zde Nejdříve jsme se rozehřívali a pak to vypuklo. Tančili jsme a tančili v kuse půl hodiny. Potom jsme si na zklidnění zahráli sochy. Moc se nám to všem líbilo. Zumba – tanec s úsměvem. Děkujeme.

Žákyně 3. A Kristýna Plhalová a třídní učitelka 1. A Eliška Hájková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde