A A A

Zápis do 1. ročníku

V úterý 10. dubna byl pro budoucí prvňáčky velký den. Přišli k zápisu do naší školy. Přivítaly je různé pohádkové bytosti a spousta zvířátek, které měly prověřit jejich šikovnost. Fotogalerie zde

Všichni budoucí školáčci museli splnit několik úkolů. Za každý z nich dostali razítko na velký klíč (byl to jistě klíč od naší školy). Moc se jim líbila výzdoba v jednotlivých třídách a těší se, až přijdou za týden a budou si „hrát na školáky" v našem Těšíme se do školy.

Mgr. Tomáš Černík

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde