A A A

Dětské tvoření v družině

Snad konečně nastal čas, kdy nás sluneční paprsky lákají k vycházkám do přírody, čekáme na návrat skřivánků. Fotogalerie zde Právě skřivan je jedním ze symbolů jara. Děti ze školní družiny si navodily jarní atmosféru tvořením papírových broučků, berušek a motýlů. Jestli se jim to povedlo, to už můžete posoudit sami...

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde