A A A

SEIFEROS - letové ukázky dravců a sov

Dne 20. 4. naši školu navštívili sokolníci ze záchranné stanice Brno – Seiferos. Ukázali nám mnoho českých dravců a sov, ale i zahraniční zástupce. Fotogalerie zde Dozvěděli jsme se jak rozlišit sovy od dravců (sokolovitých od krahujcovitých). Někteří žáci si mohli osobně přivolat a odvolat luňáka Erin. Také jsme mohli zhlédnout ukázky „lovu" a letů vybraných dravců. Jeden z dravců se nešťastnou náhodou a nesprávným zbarvením sítě za fotbalovou brankou do ní zamotal. Byli jsme svědky jeho záchrany. Každý z žáků si určitě odnesl spoustu zajímavých informací a zážitků spolu s pozvánkou do Lednicko-valtického areálu.

Žáci 6. B

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde