A A A

Exkurze Hyundai Nošovice

V pátek 27. dubna 2018 jsme se my, žáci 9. třídy, 8. A a 8. B, jeli podívat do výrobny aut Hyundai Nošovice. Fotogalerie zde Nejdříve jsme se vyfotili před auty, která tam byla vystavena, a pak jsme šli do sálu, kde nám pustili úvodní film o vzniku firmy Hyundai.

Potom jsme nasedli do vláčku, který nás vozil po areálu výrobny. Jeli jsme lisovnou, svařovnou a finální montáží. Viděli jsme pracovat zaměstnance i roboty, vau! Byl to opravdu zážitek...a věřte, nevěřte, každou 1 minutu se dokončí 1 auto.

Marie Nezbedová, 9. tř.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde