A A A

Družinové pálení čarodějnic

„Čáry máry, láry fáry..." a jiná zaklínadla byla slyšet v pátek 27. 4. od dětí navštěvujících družinu. To proto, že se na školní zahradě konalo pálení čarodějnic. Fotogalerie zde
Děti převlečené do kostýmů plnily různé úkoly, míchaly kouzelné lektvary a tancovaly na hudbu čarodějů. Na úplný závěr byla jedna čarodějka upálena. Všichni zúčastnění byli odměněni laskominou v podobě myší, brouků a pavouků.

 

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde