A A A

Skvělý úspěch v Soutěži hlídek mladých zdravotníků

I v tomto školním roce jsme se v pondělí 14. května 2018 s nadšením zúčastnili okresního kola s jediným cílem – vyhrát. Fotogalerie zde

Tentokrát nám přálo i počasí, a tak jsme pod širým nebem sbírali body na jednotlivých stanovištích na dopravním hřišti v areálu Purkyňova. Vytvořili jsme dvě družstva – v prvním týmu bojovali žáci 8. A s velitelkou Šárkou Matulovou – Iveta Kolkopová, Klára Grošková, Matěj Novotný a Klára Sedláčková z 8. B. Obsadili pěkné třetí místo. Druhému týmu velel Jakub Novotný z 8. A se sestavou z 8. B - Valentýna Grigarová, Matěj Potkány, Jakub Silnica a Adam Kříž. A právě tomuto týmu přálo štěstí, pečlivá příprava a zájem o tuto oblast. Díky tomu postupují do krajského kola, které se bude konat 1. června ve Znojmě. Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí.

Mgr. Jana Ondroušková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde