A A A

Okresní kolo McDonald´s Cup

Tak jako v minulých letech, i letos jsou dny uprostřed května věnovány malé kopané žáků 1. stupně, tedy dalšího, tentokrát již 21. ročníku McDonald's Cup. Fotogalerie zde

Nejprve ve dnech 9. a 10. 5. proběhla na našem hřišti okrsková kola okrsku Vyškov a okolí.

Zde na domácí půdě skončili mladší žáci 1. – 4. ročníku na 1. místě a starší žáci 4. – 9. ročníku na 2. místě.

Mladší žáci si tak vybojovali postup do okresního kola, které se uskutečnilo na fotbalovém stadionu ve Vyškově za účasti všech vítězů okrsků v jednotlivých kategoriích.

Naši žáci oslabeni o několik hráčů, kteří sice vybojovali postup, ale v tomto termínu se účastnili školy v přírodě, se postupně utkali s Rousínovem (pozdější vítěz se skóre 20:1), kde jsme po dobrém boji prohráli pouze 0:2, Křenovicemi – prohra 1:2, Vyhlídkou výhra 3:0 a po tuhém boji o 3. místo a krásný pohár jsme podlehli Brankovicím 0:2. Skončili jsme sice na 4. místě, ale oslabenému družstvu nezbývá než poděkovat na vzornou reprezentaci.

Mgr. Radoslav Večeřa

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde