A A A

Žonglování v družině

Teplé slunečné počasí využily děti navštěvující družinu k tomu, aby si na školní zahradě vyzkoušely žonglování s míčky či kužely, diabolo, balancování na šikmé plošině, jízdu na minikole atd. Fotogalerie zde
To vše pod dozorem zkušeného žongléra Jiřího Sadily. Ten svým umem okouzlil všechny přítomné. A tak středeční odpoledne mělo snad jen jedinou vadu na kráse, a to silně foukající vítr. Ale ani ten nepokazil pohodovou atmosféru.

Vlaďka Julínková, ŠD

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde